خدمات به مسافران نوروزی مازندران

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران در خصوص سفرها و خدمت به مسافران نوروزی به این استان اعلام کرد که به صورت کامل آمادگی لازم را برای خدمت رسانی به مسافران نوروزی ایجاد کرده اند.

خودروهای آسیب دیده

هماهنگی با شرکت‌های بیمه‌ای برای ارسال لیست کشیک نوروزی و تهیه بنر‌های اطلاع رسانی و نصب آن در محل پاسگاه‌های پلیس راه و خدمات رسانی به خودرو‌های خسارت دیده نیز انجام شده است.

مسافران نوروزی

خدمت به مسافران

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران همچنین گفت بازدید‌های مستمر و منظم از مناطق مختلف که برای خدمت رسانی به مسافران ایجاد شده در حال انجام است و نواقص آن ها به زودی برطرف می شوند. این مناطق عبارت اند از:

  • پایانه‌های مسافربری عمومی و اختصاصی
  • نمازخانه ها
  • سرویس‌های بهداشتی محور‌های ارتباطی
  • مجتمع‌های خدمات رفاهی
  • شرکت‌های مسافربری

ایمنی مسافران نوروزی

نجفی گفت: بازدید میدانی از شرکت‌ها و پایانه‌های مسافربری توسط ناظران نیز در حال انجام است و مدارک راننده و خودرو، تجهیزات ایمنی و سالم بودن وسایل نقلیه برای ارائه خدمات به مسافران نیز بازرسی می‌شود.
او گفت: برای گشت‌های نامحسوس در محور‌های مواصلاتی استان تعدادی وسیله نقلیه نیز در اختیار پلیس راه استان قرار خواهد گرفت.


درباره گیربکس کار

مجموعه گیربکس کار با بیش از ۱۵ سال سابقه و بهره گیری از استاد کاران توانمند و حرفه ای در زمینه تعمیر و عیب یابی در خدمت شماست.

شماره های تماس ما جهت مشاوره رایگان :

۰۹۱۲۸۳۹۰۳۲۵۰۹۱۲۸۳۹۰۳۲۵

آدرس تعمیرگاه اصلی :

تعمیرگاه شماره ۱ غرب تهران

تعمیرگاه شماره ۲ شرق تهران

تعمیرگاه تخصصی گیربکس اتوماتیک گیربکس کار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعیین وقت

با یک تماس و یا ارسال فرم تعیین وقت کنید.. متخصصین گیربکس کار در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بود و در صورت نیاز برای شما وقت تعمیرگاه تعیین می شود.