عرضه مستقیم لاستیک خودرو تخلف است

عضو هیات‌مدیره اتحادیه صنفی فروشندگان لاستیک خودرو تهران، فروش و عرضه مستقیم لاستیک  را تخلف صنفی دانست.

وی گفت: دیده شده برخی شرکت های تایر سازی فروش لاستیک را به صورت مستقیم انجام می دهند در صورتی که این کار خلاف قانون است.

فروش مجازی لاستیک خودرو

عضو هیئت مدیره اتحاد صنفی فروشندگان لاستیک اعلام کرد شرکتها نباید به طور مستقیم لاستیک را از طریق فضای مجازی به فروش برسانند و تاکید کرد:

«تایرسازان باید فروش آنلاین محصولات خود در فضای مجازی را از طریق نماینده‌ها و فروشگاه‌های اینترنتی غیروابسته به مجموعه خود دنبال کنند.

عواقب عرضه مستقیم

فروش مستقیم کالا توسط کارخانه‌ های تایرسازی با قیمت مصرف‌کننده خلاف قانون است.» این را محمدرضا آل‌ سارا، عضو هیات‌ مدیره اتحادیه صنفی فروشندگان لاستیک تهران اعلام کرد و با گلایه از حذف واحدهای صنفی به‌ واسطه فروش آنلاین و بی‌ واسطه تایر توسط برخی شرکت‌های تایرساز این اقدام را خلاف قوانین سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان و نظام صنفی دانست.

لاستیک خودرو


درباره گیربکس کار

مجموعه گیربکس کار با بیش از ۱۵ سال سابقه و بهره گیری از استاد کاران توانمند و حرفه ای در زمینه تعمیر و عیب یابی در خدمت شماست.

شماره های تماس ما جهت مشاوره رایگان :

۰۹۱۲۸۳۹۰۳۲۵۰۹۱۲۸۳۹۰۳۲۵

آدرس تعمیرگاه اصلی :

تعمیرگاه شماره ۱ غرب تهران

تعمیرگاه شماره ۲ شرق تهران

تعمیرگاه تخصصی گیربکس اتوماتیک گیربکس کار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعیین وقت

با یک تماس و یا ارسال فرم تعیین وقت کنید.. متخصصین گیربکس کار در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بود و در صورت نیاز برای شما وقت تعمیرگاه تعیین می شود.