فراری ۴۵۸ ایتالیا پلاک ملی

فراری ۴۵۸

فراری ۴۵۸ ایتالیا، تنها خوورو لوکس پلاک ملی موحود در ایران است. این فراری، مدل سال ۲۰۱۲ بوده که از سری تولیدات سفارشی این کمپانی به‌ شمار می‌رود.

خریدار اول فراری ۴۵۸

گفته می‌شود مالک این خودرو در سال۹۰ اقدام به خریداری این خودرو از شخص دیگری در فرانسه کرد و تمهیدات واردات آن به کشور فراهم شد و به‌ این‌ ترتیب سرانجام در سال ۹۱ شاهد ورود نخستین فراری ۴۵۸ به کشور بودیم.

البته برای نخستین‌ بار شاهد نمایش این خودرو در یک تیزر تبلیغاتی در رسانه‌ ملی بودیم که سروصدای بسیاری نیز ایجاد کرد.

درواقع این خودرو را می‌توان جنجالی‌ترین خودرو کشور دانست که از همان ابتدا حواشی متعددی را به همراه داشته، البته یک دستگاه دیگر از این خودرو در منطقه آزاد ارس و دارای پلاک منطقه آزاد است و امکان تردد در خاک اصلی کشور را ندارد.

۴ بار تغییر مالکیت از سال ۹۱

پلیس راهور ناجا درمورد تصاویر موجود در شبکه های اجتماعی که از فراری ۴۵۸ با پلاک ملی اش در خیابان های تهران گرفته شده بود اعلام کرد: این خودرو از سال ۹۱ تاکنون چهار نوبت تغییر مالکیت داشته است.

«پلاک مندرج در تصاویر نیز مربوط به مالک قبلی خودرو است که آن را از سال ۱۳۹۴ در اختیار دارد.» می‌توان گفت منشأ اصلی بروز این شایعات، عدم استفاده از این خودرو توسط مالکان قبلی و استفاده عادی توسط مالک فعلی است زیرا تا پیش از این مالکان قبلی این خودرو به ندرت از آن استفاده می‌کردند به‌همین‌دلیل کمتر در خیابان‌ها مشاهده شده اما چند ماهی است مالک جدید فراری ۴۵۸ ایتالیایی پلاک ملی کشور، از آن استفاده بیشتری داشته و بارها در شهرهای شمالی کشور و خیابان‌های پایتخت مشاهده شده است.

فراری ۴۵۸


درباره گیربکس کار

مجموعه گیربکس کار با بیش از ۱۵ سال سابقه و بهره گیری از استاد کاران توانمند و حرفه ای در زمینه تعمیر و عیب یابی در خدمت شماست.

شماره های تماس ما جهت مشاوره رایگان :

۰۹۱۲۸۳۹۰۳۲۵ – ۰۹۱۲۸۳۹۰۳۲۵

تعمیرگاه تخصصی گیربکس اتوماتیک گیربکس کار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعیین وقت

با یک تماس و یا ارسال فرم تعیین وقت کنید.. متخصصین گیربکس کار در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بود و در صورت نیاز برای شما وقت تعمیرگاه تعیین می شود.