تعمیر گیربکس هیوندای

از نظر ظاهری گیربکس هیوندای جدید، کوچکتر از نسل های قبلی اش شده، طول آن ۴ سانتی متر کوتاهتر شده و وزن آن تا ۱۲ کیلوگرم کاهش یافته است. بخشی از این کاهش وزن و حجم را باید مدیون طراحی جدید، و بخشی دیگر را باید مدیون علم پیشرفته مواد دانست.

توربینهای مبدل گشتاور در گیربکسهای هیوندایی جدید از نوع تخت هستند و در نتیجه حجم روغن آنها نیز کاهش یافته است. در مجموع گیربکسهای جدید ۶۲ قطعه کمتر از گیربکسهای قدیمی دارند.

گیربکس هیوندای

در مجموع گیربکسهای هیوندای از کیفیت و دوام خوبی برخوردار هستند، طراحی و کیفیت قطعات آنها باعث شده تا در مقایسه با سایر خودروهای اتوماتیک کیفیت قابل قبول و خرابی کمتری داشته باشند. از آنجا که ساختار و چهارچوب طراحی گیربکس های هیوندای بسیار شبیه به هم هستند، خرابی و علایم خرابی آنها نیز زیاد متنوع نیستند.

تعمیر گیربکس هیوندا

دلایل مختلفی وجود دارد که ممکن است گیربکس خودرو هیوندای شما خراب شود. بعضی اوقات، استفاده مداوم و بدون سرویس کردن چند ماه یکبار در طول سال ها باعث بروز مشکلاتی می شود و یا یک تصادف یا استفاده نادرست از دنده باعث بروز مشکل در گیربکس این اتومبیل می شود

اگر به هر دلیلی، گیربکس اتومبیل هیوندای شما دچار مشکل، خرابی و … شد می توانید بدون هیچ نگرانی اتومبیل خود را در اختیار تیم حرفه ای گیربکس کار سپرده و بستگی به میزان آسیب وارد شده، آن را تعمیر و یا تعویض کنید.

درباره گیربکس کار

مجموعه گیربکس کار با بیش از ۱۵ سال تجربه در ارائه خدمات تعمیر گیربکس اتوماتیک مفتخر است تا بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه دهد. شماره های تماس ما جهت مشاوره رایگان :

۰۹۱۲۸۳۹۰۳۲۵۰۹۱۲۸۳۹۰۳۲۵

آدرس تعمیرگاه اصلی :

تعمیرگاه شماره ۱ غرب تهران

تعمیرگاه شماره ۲ شرق تهران

تعمیرگاه تخصصی گیربکس اتوماتیک گیربکس کار

 

برخی از خودروهای هیوندایی که در این مرکز عیب یابی و تعمیر شده اند:

هیوندای i20

هیوندا آی۲۰


هیوندا انترا Full

هیوندا النترا فول


هیوندای آزرا گرنجور

آزرا گرنجور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعیین وقت

با یک تماس و یا ارسال فرم تعیین وقت کنید.. متخصصین گیربکس کار در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بود و در صورت نیاز برای شما وقت تعمیرگاه تعیین می شود.