تعمیر گیربکس سیتروئن

گیربکس سیتروئن

سیتروئن، (Citroën) یک شرکت خودروسازی فرانسوی است که امروزه شرکت تابعه‌ای از گروه پژو سیتروئن محسوب می‌شود. شرکت سیتروئن در سال ۱۹۱۹ توسط آندره سیتروئن تأسیس شد.خودروهای این شرکت معمولاً به راحتی و نرمی رانندگی معروف اند. گیربکس سیتروئن اتومات می باشد.

این شرکت اولین خودروساز خارج از ایالات متحده آمریکا بود، که به‌طور انبوه اتومبیل تولید کرد و اقدام به راه‌اندازی شبکه مدرن فروش و خدمات پس از فروش خودرو نمود. هشت سال بعد از تأسیس، سیتروئن به بزرگترین خودروساز اروپا و چهارمین خودروساز بزرگ جهان، تبدیل شد.

در سال ۱۹۷۴، شرکت پژو ۳۸٫۲ درصد از سهام سیتروئن را خریداری کرد و خودروسازی پژو سیتروئن در ۱۹۷۶ با کمک و حمایت دولت فرانسه تشکیل گردید.

سیتروئن

گیربکس سیتروئن

سیتروئن با استفاده از تمام فن آوری های موجود، فشار سیستم های انتقال اتوماتیک و دستی خود را محدود می کند. یکی از شناخته شده ترین سیستم هایی که این سازنده فرانسوی از آن استفاده می کند ، سری محبوب Aisin AW TF-8 SC است که از سری های برجسته C5 ،C4 و C6 خود بهره می برد.

خرابی گیربکس اتوماتیک سیتروئن

عوامل مختلفی باعث معیوب شدن گیربکس سیتروئن می شود که شما با جلوگیری از انجام برخی از آن ها می توانید از هزینه های اضافی جلوگیری کنید و همچنین باعث طول عمر بیشتر گیربکس اتومات خود می شوید.

برخی از این عوامل عبارت اند از:

 1. عدم تعویض حالت گیربکس در زمان حرکت
 2. در حالت خلاص (Neutral) رانندگی نکنید
 3. در زمان گاز دادن حالت (Drive) را انتخاب نکنید
 4. در زمان گاز دادن حالت (Drive) را انتخاب نکنید
 5. درگیر نکردن حالت پارک قبل از توقف کامل
 6. عدم توجه به سرویس های دوره ای گیربکس

تعمیر گیربکس سیتروئن

 

مجموعه گیربکس کار با بیش از ۱۵ سال تجربه در ارائه خدمات تعمیر گیربکس اتوماتیک مفتخر است تا بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه دهد. شماره های تماس ما جهت مشاوره رایگان :

۰۹۱۲۸۳۹۰۳۲۵09128390325

آدرس تعمیرگاه اصلی :

تعمیرگاه شماره 1 غرب تهران

تعمیرگاه شماره 2 شرق تهران

تعمیرگاه تخصصی گیربکس اتوماتیک گیربکس کار

 

Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعیین وقت

با یک تماس و یا ارسال فرم تعیین وقت کنید.. متخصصین گیربکس کار در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بود و در صورت نیاز برای شما وقت تعمیرگاه تعیین می شود.

  خانه
  تماس
  واتساپ