تعمیر گیربکس لکسوس ES350

تعمیر گیربکس لکسوس ES350

تعمیر گیربکس لکسوس ES350

چرا تعمیر گیربکس لکسوس ES350 شما بسیار مهم است؟ گیربکس نیرو را از موتور به چرخ ها می رساند تا بتوانید طبق شرایط خودرو رانندگی کنید. از آنجایی که گیربکس باید مقدار دقیق قدرت را برای میزان سرعت مورد نظر شما بررسی کند، یک مشکل انتقال کوچک می تواند تاثیر زیادی بر عملکرد ES350 شما بگذارد. آنها اغلب به راحتی قابل توجه هستند. مشکلات گیربکس لکسوس ES350 2016 می تواند شامل تاخیر در تعویض دنده، پریدن یا ساییدن در هنگام شتاب گیری، احساس لرزش، یا صدای سوت و بوی سوزش از زیر کاپوت باشد. گیربکس کار ایرانیان ( تعمیر تخصصی. قیمت مناسب. تحویل در سریعترین زمان ممکن)

تماس فوری
کلیک کنید

برای تعمیر و اطلاع از هزینه تعمیر گیربکس همین حالا با ما تماس بگیرید.

توصیه ها برای گیربکس لکسوس ES350

سیستم گیربکس ES350 خود را به طور مرتب از نظر ساییدگی بررسی کنید.

به طور خاص، لکسوس توصیه می کند که مایعات گیربکس و دیفرانسیل را در لکسوس ES350 در فواصل زمانی معین با روغن گیربکس مورد تایید لکسوس تعویض کنید.

تکنسین های ما برای سرویس سیستم های انتقال لکسوس ES350 طبق توصیه های سازنده خودرو آموزش دیده اند. برای کمک به تشخیص، تعمیر و پیشگیری از مشکلات عمده گیربکس، با مشاهده اولین نشانه مشکلات انتقال، به تعمیرگاه گیربکس کار ایرانیان مراجعه کنید.

شمار تماس: 09128390325 | 09190783005

آدرس تعمیرگاه گیربکس کار ایرانیان

آدرس: تهران بلوار مرزداران شرقی، نرسیده به بزرگراه شیخ فضل الله نوری، مجتمع تعمیرگاهی شهرک آزمایش، پارکینگ شماره 3

برای مشاهده آدرس سایت در گوگل مپ »»» کلیک کنید

قیمت سرویس گیربکس لکسوس ES350

ما سخت کار می کنیم تا تعمیرات و خدمات مقرون به صرفه گیربکس Lexus ES350 را ارائه دهیم. از گیربکس کار ایرانیان محلی خود بازدید کنید و ما به ماشین شما یک چک حسن نیت ارائه می دهیم. ما سیستم‌ها و اجزای اصلی ES350 شما را بررسی می‌کنیم تا به تصمیم‌گیری در مورد خدمات خودروی شما کمک کنیم. چه خودروی شما به تعویض مایع گیربکس یا تعمیر نیاز داشته باشد، می‌توانید به شعار سه‌گانه ما اعتماد کنید: تعمیر حرفه ای. قیمت مناسب. تحویل در سریعترین زمان.

تعمیر گیربکس لکسوس ES350

 چه زمانی باید روغن گیربکس ES350 خود را بررسی یا تعویض کنم؟

نگهداری از مایع گیربکس لکسوس ES350 یکی از بهترین راه‌ها برای حفظ سلامت گیربکس است. یک قانون کلی این است که مایع گیربکس خود را هر 30000 تا 60000 مایل بررسی و تعویض کنید، اما اگر به لکسس خود سخت بگیرید، این جدول زمانی می تواند تغییر کند. نشتی یا مایع گیربکس پایین به راحتی قابل تشخیص است و تعمیر آن مقرون به صرفه است.

مشکلات گیربکس ES350

مشکلات گیربکس لکسوس ES 350 علائم هشدار دهنده رایج مبنی بر اینکه انتقال شما با مشکل مواجه است عبارتند از:

یکی از پذیرفته‌شده‌ترین نشانه‌ها زمانی است که گیربکس شما دنده‌ها را تعویض می‌کند اما نتیجه آن تعویض‌ها به تأخیر می‌افتد.

اگر چراغ هشدار گیربکس لکسوس ES 350 شما روشن باشد، یک علامت شگفت‌انگیز خواهد بود.

نشت مایع گیربکس پذیرفته‌شده‌ترین علامتی است که نیاز به تعویض روغن گیربکس یا حتی یک سرویس شستشوی کامل دارید. این غیر معمول است، اما نشت می تواند به این معنی باشد که شیلنگ انتقال شما مشکل دارد.

اگر هنگام تعویض دنده متوجه صدای عجیب و غریب یا صدای خراش می‌شوید یا اگر هنگام تعویض دنده احساس می‌کنید که دنده‌ها درگیر می‌شوند، گیربکس شما به روان‌کننده بیشتری نیاز دارد یا چیزی قابل قبول‌تر ممکن است مقصر باشد.

بوهای عجیب و غریب نشان می دهد که مایع گیربکس شما در داخل قطعات شما می سوزد.

تعمیرگاه گیربکس کار ایرانیان

اگر هر یک از این مشکلات را تجربه می کنید یا فکر می کنید ممکن است با هر یک از این مشکلات روبرو شده باشید، امروز با تعمیرگاه گیربکس کار ایرانیان تماس بگیرید و ما شما را در مراحل گام به گام بررسی سطح مایعات شما راهنمایی می کنیم یا می توانید Lexus ES 350 خود را به تعمیرگاه ما بیاورید- تکنسین های آموزش دیده می توانند هر مشکلی که ممکن است وسیله نقلیه شما داشته باشد را به عنوان بخشی از فرآیند بازرسی چند نقطه ای خود به صورت رایگان تشخیص دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گیربکس کار ایرانیان

آدرس تعمیرگاه اصلی : جنب اتوبان همت غرب جنب پمپ بنزین پل شهدای کن - تعمیرگاه تخصصی گیربکس اتوماتیک گیربکس