درگیر نشدن گیربکس اتومات

درگیر نشدن گیربکس ، یکی از رایج ترین مشکلاتی است که ممکن است هنگام استفاده از خودرو دنده اتوماتیک با آن مواجه شوید.

حالا اینجا چنو سوال پیش می آید:

  1. وقتی ماشین خود را در حالت حرکت یا دنده عقب قرار می دهید، آیا بلافاصله پاسخ می دهد یا تأخیری در عملکرد وجود دارد؟
  2. آیا وقتی دنده اتومبیل را در حالت حرکت یا دنده عقب قرار می دهید، گیربکس اصلا درگیر می شود؟

حل مشکل درگیر نشدن گیربکس

این دو مورد مسئله ای هستند که ممکن است مشکلی را نشان دهند. این مورد می تواند بیانگر وجود مشکلی در روغن گیربکس (transmission fluid) اتومبیل تان باشد. به این ترتیب که خاصیت محافظتی آن از بین رفته و غلیظ شده است. در این حالت، تعویض روغن مناسب می تواند به شما کمک کند.

شایع ترین مشکلات گیربکس اتوماتیک

در موارد دیگر ممکن است مشکلی در سیستم کامپیوتر داشته باشید. گاهی اوقات ریست کردن رایانه ماشین نیز می تواند مشکل را برطرف کند.

شما می توانید این کار را با قطع کردن باتری به مدت حدود 30 دقیقه انجام دهید. با این کار امکان تنظیم مجدد آن فراهم می شود. اگر این مسئله کمکی نمی کند، وقت آن است که یک کارشناس تعمیرات گیربکس اتوماتیک اتومبیلتان را بررسی کند.

مجموعه گیربکس کار با بیش از ۱۵ سال تجربه در ارائه خدمات تعمیر گیربکس اتوماتیک مفتخر است تا بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه دهد. شماره های تماس ما جهت مشاوره رایگان :

۰۹۱۲۸۳۹۰۳۲۵09128390325

آدرس تعمیرگاه اصلی :

تعمیرگاه شماره 1 غرب تهران

تعمیرگاه شماره 2 شرق تهران

تعمیرگاه تخصصی گیربکس اتوماتیک گیربکس کار

وقتی گیربکس اتوماتیک شما درگیر نمی شود یا در عملکرد آن تأخیر وجود دارد، وقت آن است که مکانیک به آن نگاه کند. در بیشتر مواقع، مشکلات ناشی از این علائم جزئی هستند، اما بهتر است از این مسئله اطمینان خاطر پیدا کنید تا بعداً مجبور به پرداخت چند میلیون هزینه اضافی نشوید.

Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تعیین وقت

با یک تماس و یا ارسال فرم تعیین وقت کنید.. متخصصین گیربکس کار در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بود و در صورت نیاز برای شما وقت تعمیرگاه تعیین می شود.

    خانه
    تماس
    واتساپ