روشن شدن چراغ اخطار خودرو

چراغ اخطار خودرو شما برای این است که به شما اعلام کند در اتومبیلتان مشکلی وجود دارد یا اینکه در آینده به مشکلی برخواهید خورد. اما این چراغ می تواند نشانگر احتمال وجود مشکل در سیستم های گوناگونی از اتومبیلتان باشد و نه فقط سیستم انتقال.

سیستم انتقال

سیستم انتقال شما دارای سنسورهای بی شماری است که می تواند موارد غیر عادی را در گیربکس خودرو شما تشخیص دهد.

این سنسورها سیگنال هایی را به رایانه اتومبیل شما ارسال می کنند تا اطلاع دهند مشکلی در سیستم وجود دارد. به این ترتیب، چراغ اخطار موتور روشن می گردد تا به شما اعلام کند مشکلی در اتومبیل بوجود آمده.

چراغ اخطار خودرو را جدی بگیرید

چرا باید هشدار چراغ اخطار موتور را جدی گرفت؟ خب، به این دلیل است که اگر مشکل مربوط به سیستم انتقال شما باشد، تشخیص سریع آن موجب کاهش هزینه و زمان تعمیر می گردد. اگر دست روی دست بگذارید برای خود هزینه و دردسر مضاعف درست می کنید.

کلام آخر درمورد چراغ اخطار

اگر چراغ اخطار موتور ماشین شما روشن است، فوراً آن را بررسی کنید. ممکن است این مورد بسیار کوچکی باشد که رایانه اتومبیل شما آن را حس کرده است و می تواند از یک هزینه تعمیر گزاف، پیشگیری کند.

چراغ اخطار خودرو

مجموعه گیربکس کار با بیش از ۱۵ سال تجربه در ارائه خدمات تعمیر گیربکس اتوماتیک مفتخر است تا بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه دهد. شماره های تماس ما جهت مشاوره رایگان :

۰۹۱۲۸۳۹۰۳۲۵۰۹۱۲۸۳۹۰۳۲۵

آدرس تعمیرگاه اصلی :

تعمیرگاه شماره ۱ غرب تهران

تعمیرگاه شماره ۲ شرق تهران

تعمیرگاه تخصصی گیربکس اتوماتیک گیربکس کار

Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعیین وقت

با یک تماس و یا ارسال فرم تعیین وقت کنید.. متخصصین گیربکس کار در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بود و در صورت نیاز برای شما وقت تعمیرگاه تعیین می شود.